ZŠ Métis

Vážení rodiče, jsme rádi, že vás zajímá právě hudební vzdělávání, které je v dnešní hektické době tak důležité. 

Rozvoj (obzvláště té dětské) hudebnosti má široké spektrum pozitivních dopadů. Paní Hudba je totiž kouzelnice: zlepšuje náladu, navozuje pocit bezpečí a pohody, zlepšuje paměť a učení, mění vnímání prostoru a času a uvolňuje. 

A tohle všechno teď chcete dopřát i svým dětem. Gratulujeme! 

Seznamte se s LEKTORKAMI , které s dětmi budou trávit hudební chvilky v ZŠ Métis
Aneta
Pop zpěv, klavír, harfa

DEN VÝUKY V ZŠ MÉTIS: středa

*** ŠKOLNÍ SBOR - STŘEDA 16:35 - 17: 35 ***

Studuje harfu na HAMU u prof. Jany Bouškové, populární zpěv pod vedením Lindy Finkové a Lídy Nopové na Konzervatoři Jana Deyla a skladbu na Pražské konzervatoři ve třídě Eduarda Douši. Zároveň se věnuje hře na klavír. Během studia získala několik ocenění na mezinárodních soutěžích, absolvovala harfové workshopy, masterclass u Anneleen Lenaerts, Isabelle Perrin, Sylvaina Blassela a dalších vynikajících harfistek. Ve sféře klasické hudby se věnuje sólové hře, komorní i orchestrální. Zahrála si například se Symfonickým orchestrem ND i na postu 1.harfy při příležitosti uvedení premiéry skladby Pavla Trojana Fontána pro smyčcový orchestr a dvě harfy. Pěvecky účinkovala v muzikálu Závišův kříž a Misa Criolla. Vystupuje v Hudebním divadle Karlín v muzikálech Rebelové a Sněhová královna. Komponuje nejen hudbu klasickou, ale i populární. Ke svým písním si skládá hudbu i text. Je tak první zpívající harfistkou v České republice, která rozeznívá struny harfy na scéně pop music.

Youtube
Martu
klavír, varhany, klasický zpěv, hudební teorie

DEN VÝUKY V ZŠ MÉTIS: pondělí a čtvrtek

Rodačka ze stredoslovenského Brezna vystudovala hru na varhany na Konzervatoři J. L. Bellu v Banskej Bystrici. Ve studiu hudby pokračovala na pražské HAMU, kde úspěšne obhájila bakalářský titul v oboru Hudební režie. Hru na klavír, varhany a zpěv vyučovala soukromě i v několika uměleckých školách v Česku a na Slovensku. Během pobytu v rodné vlasti je aktivní liturgickou varhanistkou. Má více než desetiletou sborovou praxi ve špičkovém dívčím pěveckém sboru Cambiar La Música z Pohronskej Polhory, který získal mnohé domácí i mezinárodní ocenění. Během účinkování v tomto sboru působila také jako pomocná dirigentka a aranžérka skladeb. Je zakladatelkou a organizátorkou multižánrového uměleckého festivalu Viva Polhorica, který se koná každoročně v létě. Martu má také zkušenosti s profesionálním nahráváním sólové i orchestrální klasické hudby a jazzu. Mezi její záliby patří vysokohorská turistika, hraní počítačových her, učení cizích jazyků a osvojování hry na nové hudební nástroje.

Rezervujte si TERMÍN lekce ve šk. roce 2022/2023
 • ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM BYL UZAVŘEN – v případě zájmu o volné místo nás kontaktujte e-mailem na info@hravahudebka.cz
  • uveďte prosím
   • Jméno a Příjmení dítěte
   • Třídu, kterou navštěvuje
   • Jméno a Příjmení zástupce dítěte
   •  Telefon a e-mail
 • Obě lektorky vyučují klavír a zpěv, součástí lekcí je i hudební teorie zábavnou formou a přímo propojená s praxí, tedy hrou na nástroj nebo zpěvem.
 • Lekce = 45 min
 • Cena: 500 Kč (ve dvojici pak 375 Kč/dítě)
 • ZAHÁJENÍ INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ: v týdnu od 19. září 2022
  • Poté probíhá lekce v daný den a čas každý týden (vyjma školních prázdnin a státních svátků).
 • ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO SBORU: 5. října 2022

DVOJICE:

 • Domluvilo se Vaše dítě se spolužákem/spolužačkou a chtějí navštěvovat lekce spolu jako dvojice? Pak vyberte volný termín, vyplňte do formuláře údaje jednoho dítěte a do poznámek napište údaje druhého dítěte. 
 • Cena za 45 min ve dvojici je nižší: 375 kč/dítě