800 

  • 60 minut u lektora: 800,- Kč
  • 60 minut ve Vašich prostorách: 850,- Kč
  • První ukázková a seznamovací lekce je ZDARMA

 

PLATBA za lekce probíhá formou kreditu ve Vaší virtuální peněžence. Nikdy neobjednáváte a neplatíte lekce dřív, než se seznámíte a domluvíte s lektorem!

TERMÍN lekcí je na základě domluvy mezi lektorem a Vámi. Obvykle bývá dohodnut právě při první ukázkové lekci.

DÉLKA lekce je taktéž na domluvě. Obvykle studenti volí 60, 90 nebo 120 minut.

ZAHÁJENÍ výuky je možné kdykoliv v průběhu roku, a to i o letních prázdninách.

V případě zájmu o dohodnutí ukázkové lekce, prosíme, vyplňte tuto nezávaznou PŘIHLÁŠKU:

Kytara je prostě základ. A je na vás, jestli je vaším cílem brnkat u táboráku, zahrát si oblíbené písničky nebo se dostat i mnohem dál. Zkuste to! Lekce pro malé i velké.

Lekce jsou vhodné jak pro úplné nebo “věčné” začátečníky, tak i pro pokročilé. Součástí výuky je také hudební teorie, která je doplňována přímo k praxi, tedy ke hře na nástroj.

Ke všem studentům přistupujeme zcela individuálně a rádi metodický postup přizpůsobíme jejich přáním a cílům.

Klára
kytara, ukulele

Klára je andělská duše, maminka syna Juliána a hlavně umělkyně každým coulem. 🙂 V hudební sféře se zabývá zpěvem, hrou a výukou na kytaru a ukulele, skladá autorské písně. Společně s muzikoterapeutem Mgr. Zdeňkem Šimanovským nahrála CD "Studánka plná hvězd", což jsou ukolébavky pro malé děti z kojeneckých ústavů. Působí v kapele NĚHA, kterou založila společně s Danielem Erhardtem (piano). Kromě hudebních aktivit se zabývá také výrobou šál, šperků, hraček (pod značkou "Blue Claire"), malbou obrazů (seznam vystav můžete vidět na webových stránkách). V letech 1995 a 1996 jste mohli Kláru vidět i jako rosničku v TV Prima. Navštivte její osobní stránky:  www.klaramodra.cz

YouTube

Hodnocení individuálních lekcí

Marcela K.
maminka
Read More
S takto přátelským přístupem jsem se dlouho nesetkala. Nadšení, které lektorka dokázala už při prvním setkání v mé dceři probudit, tak to jsem ani nečekala. :)
Jana V.
maminka
Read More
Líbí se mi celkový přístup a využití moderních nástrojů při výuce. Syn, protože je technický typ, rád hraje online hry, které Vlaďka pro své studenty tvoří. Konečně "paří" smysluplně.
Petr Ch.
student
Read More
Fajn lektorka, ke které se vždy těším. I když jsem docela prkno, tak se umí přizpůsobit mým potřebám a mám tak šanci se v rámci mých možností zdokonalovat. Hudbě zdar!
Lenka M.
maminka
Read More
Dcera k lektorce Vlaďce přešla ze ZUŠ, kde na ni měli až příliš vysoké nároky. Chtěla jsem, aby hudbu měla ráda a to přesně se u lektorky děje. Nakonec cvičí sama dobrovolně a s chutí. Díky!
Ivan M.
otec
Read More
Musím jen pochválit a poděkovat. S mou pubertální dcerou není snadná práce, ale lektorka to zvládá bez problémů. Je super, že jí dcera může tykat, není do ničeho tlačena, hraje, co má ráda. Díky moc.
Previous
Next