800 

  • 60 minut u lektora: 800,- Kč
  • 60 minut ve Vašich prostorách: 850,- Kč
  • První ukázková a seznamovací lekce je ZDARMA

 

PLATBA za lekce probíhá formou kreditu ve Vaší virtuální peněžence. Nikdy neobjednáváte a neplatíte lekce dřív, než se seznámíte a domluvíte s lektorem!

TERMÍN lekcí je na základě domluvy mezi lektorem a Vámi. Obvykle bývá dohodnut právě při první ukázkové lekci.

DÉLKA lekce je taktéž na domluvě. Obvykle studenti volí 60, 90 nebo 120 minut.

ZAHÁJENÍ výuky je možné kdykoliv v průběhu roku, a to i o letních prázdninách.

V případě zájmu o dohodnutí ukázkové lekce, prosíme, vyplňte tuto nezávaznou PŘIHLÁŠKU:

Hru na klavír by měl v životě zkusit každý. Pokud jste rodič, dopřejte to svému dítěti. Nebude Vám v dospělosti vyčítat, že tu šanci nedostal. Jestliže již dospělý jste, tak už Vám přeci nic nebrání. 🙂

Lekce jsou vhodné jak pro úplné nebo “věčné” začátečníky, tak i pro pokročilé. Součástí výuky je také hudební teorie, která je doplňována přímo k praxi, tedy ke hře na nástroj.

Ke všem studentům přistupujeme zcela individuálně a rádi metodický postup přizpůsobíme jejich přáním a cílům.

Vlaďka
klavír, cimbál, hudební teorie
Zkušenosti: Praxe více než 10 let
Vlaďku od dětství provází dva nádherné nástroje – cimbál a klavír. Tyto nástroje i jejich metodiku studovala na Konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži, kde také vyučovala na ZUŠ a působila jako korepetitorka baletu. Od roku 2012 se věnuje soukromé hudební výuce v Praze a zabývá se vzděláváním dětí i dospělých.
S radostí organizuje v Praze příměstské tábory, které jsou zaměřené na umělecké obory (hudba, tanec, výtvarno) a v nichž Vlaďka uplatňuje nejen své manažerské schopnosti, ale hlavně také zkušenosti s rozmanitou prací v dětském prostředí.
Je součástí známé Cimbálové muziky Milana Broučka a její velkou zálibou je organizace hudebních doprovodů na různých eventech (např. svatby, firemní večírky, apod.). Sama často svou romantickou hrou na cimbál nebo klavír doprovází svatební obřady.
info@hravahudebka.czLinkedInTelefon
Aneta
Pop zpěv, klavír, harfa

Studuje harfu na HAMU u prof. Jany Bouškové, populární zpěv pod vedením Lindy Finkové a Lídy Nopové na Konzervatoři Jana Deyla a skladbu na Pražské konzervatoři ve třídě Eduarda Douši. Zároveň se věnuje hře na klavír. Během studia získala několik ocenění na mezinárodních soutěžích, absolvovala harfové workshopy, masterclass u Anneleen Lenaerts, Isabelle Perrin, Sylvaina Blassela a dalších vynikajících harfistek. Ve sféře klasické hudby se věnuje sólové hře, komorní i orchestrální. Zahrála si například se Symfonickým orchestrem ND i na postu 1.harfy při příležitosti uvedení premiéry skladby Pavla Trojana Fontána pro smyčcový orchestr a dvě harfy. Pěvecky účinkovala v muzikálu Závišův kříž a Misa Criolla. Vystupuje v Hudebním divadle Karlín v muzikálech Rebelové a Sněhová královna. Komponuje nejen hudbu klasickou, ale i populární. Ke svým písním si skládá hudbu i text. Je tak první zpívající harfistkou v České republice, která rozeznívá struny harfy na scéně pop music.

Youtube
Martu
klavír, varhany, klasický zpěv, hudební teorie

Rodačka ze stredoslovenského Brezna vystudovala hru na varhany na Konzervatoři J. L. Bellu v Banskej Bystrici. Ve studiu hudby pokračovala na pražské HAMU, kde úspěšne obhájila bakalářský titul v oboru Hudební režie. Hru na klavír, varhany a zpěv vyučovala soukromě i v několika uměleckých školách v Česku a na Slovensku. Během pobytu v rodné vlasti je aktivní liturgickou varhanistkou. Má více než desetiletou sborovou praxi ve špičkovém dívčím pěveckém sboru Cambiar La Música z Pohronskej Polhory, který získal mnohé domácí i mezinárodní ocenění. Během účinkování v tomto sboru působila také jako pomocná dirigentka a aranžérka skladeb. Je zakladatelkou a organizátorkou multižánrového uměleckého festivalu Viva Polhorica, který se koná každoročně v létě. Martu má také zkušenosti s profesionálním nahráváním sólové i orchestrální klasické hudby a jazzu. Mezi její záliby patří vysokohorská turistika, hraní počítačových her, učení cizích jazyků a osvojování hry na nové hudební nástroje.

Hodnocení individuálních lekcí

Marcela K.
maminka
Read More
S takto přátelským přístupem jsem se dlouho nesetkala. Nadšení, které lektorka dokázala už při prvním setkání v mé dceři probudit, tak to jsem ani nečekala. :)
Jana V.
maminka
Read More
Líbí se mi celkový přístup a využití moderních nástrojů při výuce. Syn, protože je technický typ, rád hraje online hry, které Vlaďka pro své studenty tvoří. Konečně "paří" smysluplně.
Petr Ch.
student
Read More
Fajn lektorka, ke které se vždy těším. I když jsem docela prkno, tak se umí přizpůsobit mým potřebám a mám tak šanci se v rámci mých možností zdokonalovat. Hudbě zdar!
Lenka M.
maminka
Read More
Dcera k lektorce Vlaďce přešla ze ZUŠ, kde na ni měli až příliš vysoké nároky. Chtěla jsem, aby hudbu měla ráda a to přesně se u lektorky děje. Nakonec cvičí sama dobrovolně a s chutí. Díky!
Ivan M.
otec
Read More
Musím jen pochválit a poděkovat. S mou pubertální dcerou není snadná práce, ale lektorka to zvládá bez problémů. Je super, že jí dcera může tykat, není do ničeho tlačena, hraje, co má ráda. Díky moc.
Previous
Next